fbpx

DJ'e

DOUBLE WINGS

Dobry DJ

Gra się zawsze dla kogoś. Zawsze komuś dedykujesz swój wybór. Zawsze komuś chcesz poplątać nogi albo narobić zamieszania w sercu. Sposób w jaki tworzysz nowe z istniejących fragmentów, lub dla odmiany kontekst, w którym decydujesz się pozostawić je bez śladu osobistej ingerencji stają się wyznacznikiem Twojego osobistego stylu i miarą Twojej klasy.

Double Wings DJs

Od czasu, gdy John Cage napisał „4,33″ nic w muzyce nie jest już oczywiste. Granica została przesunięta tak daleko, że pozostaje jedynie problem wyboru: co, kiedy, jak i jak długo? Nie przestajemy pytać. I nieustannie zdumiewają nas odnajdywane odpowiedzi. Z nich rodzą się nowe wnikliwe pytania i inspiracje do poszukiwań bez końca.

Double-Wings-Djs

Muzyka na imprezy

Solidne książki można by pisać na temat różnorodności stylów i gatunków muzycznych oraz tego, jak i w jakim kontekście można tę muzykę wykorzystać. I prawdę mówiąc nie jedną już taką książkę napisano. Muzyka kryje i objawia piękno samo w sobie, niezależne od kontekstu i celu jej wykonania. I rozwija się w sposób i z motywów często niezależnych od użytkowych potrzeb.

Nie mniej chętnie i z jakimś zdumiewającym wdziękiem pozwala się wkomponować w sytuacje, w których cel pierwszy i podstawowy jest inny, niż ona sama i treść w niej z istoty zawarta.

To wkomponowanie się, dostrojenie nie dzieje się jednak samoczynnie. Wymaga wiedzy, wyczucia i dobrego smaku. To co, gdzie, jak i kiedy zagrać staje się sztuką samą w sobie. I nie mniej niż nią samą – muzyką – lubimy się zajmować i tym aspektem.