Jak pracujemy

Double Wings DJs

Prezenter muzyczny

Elastyczność to podstawowy kierunek naszej specjalizacji. Patrzymy szeroko, reagujemy natychmiast, zmieniamy styl, dynamikę i tempo. Wsłuchujemy się w rytm i puls Twoich upodobań (choć i nasze fajnie pulsują) i niezmiennie – Twojego, tętniącego życiem serca. Synchronizujemy właśnie z nim nasze dźwięki, albo z tymi, dla których chcesz byśmy je zagrali.

The floor is yours

Chcemy grać dla Ciebie i dla tych, których na swoją imprezę zdecydujesz się zaprosić. Reflektory i dynamikę głośników kierujemy w Twoją stronę, pozwalając Ci decydować co, kiedy, jak i jak długo gramy.

Nie jesteśmy jednak „biernymi marionetkami”, które ciężar odpowiedzialności za detale i ostateczny wynik przerzucają na Ciebie. Wręcz przeciwnie. Znajdziesz w nas dobrych, życzliwych, komunikatywnych i kompetentnych doradców. Wesprzemy Cię zarówno swoją wiedzą, rozeznaniem, wyczuciem i doświadczeniem, jak też zdejmiemy z Twoich ramion brzemię odpowiedzialności i konieczności myślenia o najdrobniejszych szczegółach.

Zaoszczędzisz w ten sposób dużo czasu i uwolnisz swój umysł tak, by móc zająć się innymi ważnymi rzeczami, których przed imprezą z pewnością nie będzie Ci brakować.

Pomożemy Ci zrozumieć i zwerbalizować swoje własne oczekiwania, jak również oczekiwania uczestników Twojej imprezy. Pomożemy Ci spojrzeć na nie z dobrą dozą rozsądnego dystansu i poddać je twórczej krytyce, która wydobędzie z nich to, co najlepsze i zainspiruje do poszukiwań dobrych alternatyw dla tego, co ma małe szanse podczas imprezy się sprawdzić.

Nie wykluczone, że owe dobre alternatywy będziemy mieli już gotowe.

Twój wybór – jeśli tylko zechcesz – może dotyczyć nie tylko pojedynczych elementów, ale gotowych, dobrze przemyślanych i oryginalnych konstrukcji. To radykalnie usprawnia proces przygotowań i maksymalizuje prawdopodobieństwo ostatecznego sukcesu.

Jak pracujemy

Rozpoznanie Twoich oczekiwań odnośnie muzyki to punkt wyjścia naszych przygotowań do Twojej imprezy. Pytamy co lubisz, co lubią ci, których zaprosisz, w jakim są wieku, jakie mają lub mogą mieć oczekiwania odnośnie dominującego stylu imprezy i jaki Ty chciałbyś tej imprezie nadać.

Ideałem jest jeśli wskazujesz konkretnych wykonawców, konkretne utwory, kiedy otrzymujemy od Ciebie solidną listę piosenek, które chciałbyś aby podczas imprezy zostały zagrane. Analizujemy ją potem uważnie szukając fajnych połączeń, właściwych momentów na ich zagranie, dobrych uzupełnień podtrzymujących nakreślony charakter jak również kontrastujących z nim.

To przygotowanie to punkt wyjścia. Kończy się zwykle ogólnym lub dla odmiany bardzo szczegółowym planem uzupełnionym o różnorakie notatki takie, jak informacje o specjalnych dedykacjach czy momentach szczególnie istotnych.

Ów plan, w zależności od ram definiujących charakter imprezy, realizujemy dostosowując go do realnego jej przebiegu. Chodzi o to, by z jednej strony „nie zgubić” uczestników imprezy, nie rozminąć się z ich aktualnymi oczekiwaniami, a z drugiej „wciągnąć” ich w ów zamysł, który przyświecał Ci na etapie przygotowań.

Niejednokrotnie przypomina to balansowanie na krawędzi, misterną sztukę nieustannej muzycznej prowokacji skierowanej do uczestników imprezy w celu wciągnięcia ich w Twoją grę (jak bowiem wiadomo, każdy z nich ma też i swoją). To praktycznie nieustanne szukanie właściwej „przynęty”, właśnie „tego” utworu, który sprawi, że zdecydują się jeszcze na „ten jeden moment” pozostać na parkiecie. Chwilę potem pojawia się kolejna przynęta, a „ten jeden moment” powraca niczym dobrze zmiksowany loop. I tak do rana…

Zapraszamy na parkiet!

Naszym celem jest sprawić, byś usłyszał te słowa skierowane pod swoim adresem.

Chcemy byś poczuł się zaproszony, zachęcony i gotowy, by na to zaproszenie odpowiedzieć. Chcemy, byś odczuł realnie, wymownie i bardzo dosłownie, że na ten parkiet naprawdę Cię ciągnie, że jest tam naprawdę fajnie, i że chcesz tam być i razem z innymi brać udział w zabawie, a jednocześnie, że nic Cię nie krępuje, nie wiąże, nie odciąga, że nie istnieje, żadne „nie mogę”, „nie powinienem”, „muszę czuwać”, „muszę czegoś pilnować”.

Komfort oddania sterów w dobre ręce jest dla organizatora imprezy rzeczą nieocenioną. Wyznaczasz kierunek i nie musisz się martwić o to, w jaki sposób cel zostanie osiągnięty.

I nagle przy całej świadomości (i dumie!), że jesteś organizatorem, odnajdujesz siebie w sercu najbardziej gorących wydarzeń tej nocy. A rzesza uniesionych w górę kciuków, wymowne potakiwania głową i pełne serdeczności spojrzenia przekonują Cię i nie pozostawiają złudzeń, że właśnie znalazłeś się na najbardziej właściwym dla siebie miejscu.

Zapraszamy do współpracy! »

Double-Wings-Djs