fbpx

Osiemnastki z grupą

DOUBLE WINGS

Who you are? And who you wonna be?

No witamy serdecznie w Drużynie Odpowiedzialnych! Your life, your choice, your responsibility – nieodwołalnie! Gratulujemy i winszujemy! Bo choć to jedynie wynik zwykłego upływu czasu, to przemiana bynajmniej zwykłą nie jest.

Życie stawia przed nami wyzwania, które mogą stać się okazją, jeśli jesteśmy na nie gotowi. Jesteś zaproszony do tego, by z nich skorzystać, by podjąć to zaproszenie do życia, którego sens i wartość dostępna będzie dla każdego, kto podąży za Tobą.

Jeszcze chwila i sam pociągniesz ów peleton, który jeszcze niedawno ciągnął Ciebie. Nadasz kierunek, tempo i styl na miarę tego kim jesteś – na miarę siły Twego charakteru i formatu Twej osobowości, na miarę klasy, z jaką wdzierał się będziesz w nieznane.

Dziś otrzymałeś oficjalną przepustkę, mandat uprawniający Cię do samodzielnego pedałowania pod wiatr. Bynajmniej zabawa się jeszcze nie kończy, nie mniej zaczyna się naprawdę poważna jazda. I choć „okrążeń” przed Tobą wiele, to równie wymownie wypadnie świętować Ci już chyba tylko setne.

Zapraszamy do współpracy! »

– Sylwester Laskowski
Grupa Imprezowa Double Wings